Serdecznie zapraszamy Państwa  na nasze barwne eventy, szkolenia i rejsy pasażerskie do  Podlaskiej Agencji Żeglugowej *JAĆWIEŻ* w Augustowie. Rozwijamy się dynamicznie w Branży Spotkań , a dewiza naszych działań, to uczynienie Was szczęśliwszymi, czyli rzymskie „Carpe diem” – korzystaj z dnia, ciesz się życiem. Spraw sobie i swoim przyjaciołom radość ze wspólnych pięknych chwil na augustowskich jeziorach i rzekach. Wypływacie naszym przepięknym, rekonstrukcyjnym (nawiązanie do historycznego Plemienia Jaćwingów) statkiem Jaćwież, lub którąś ze stylowych (ale i nowoczesnych) Karet Wodnych…. zapominacie o zmartwieniach…

A tak przy okazji, to… jesteśmy statkami leczniczymi!. SPA, czyli sanitas per aquam. Leczymy wodą i radością z przebywania na niej, czystym i pachnącym powietrzem augustowskim i serdecznymi kontaktami z ludźmi zamieszkującymi Podlasie.

Nie jesteśmy zwykłymi statkami przewozowymi. Oferujemy wielobarwną ofertę rejsów i dajemy radość życia. Piękna muzyka (również Twoja własna, ulubiona), kieliszek pysznego wina, magiczne jeziora i lasy, zachód słońca …

Oferta, specjalnie przygotowana dla Państwa, jest elastyczna a wynajem czasu wypłynięcia i długości rejsu jest typu „taxi” – do uzgodnienia. Nasi sympatyczni kapitanowie i wojowie jaćwiescy zadbają o komfort rejsu i stworzą nastrój odpowiedni do charakteru rejsu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy hotele, ośrodki wypoczynkowe, pensjonaty – dla których rejsy naszymi statkami są bardzo atrakcyjnym, outsourcingowym wzbogaceniem oferty pobytowej dla Gości.

Miło nam będzie Państwa wkrótce gościć. Do zobaczenia!

Z augustowskimi pozdrowieniami

                                                                                      Monika & Marcin Malinowscy

======================================================================================

A czemu Was zapraszamy do Uzdrowiska Augustów?

Pierwsze ślady pobytu ludzi w okolicach Augustowa pochodzą sprzed ok. 9 tys. lat p.n.e. Setki lat temu, na terenach dzisiejszego Podlasia, Suwalszczyzny, zamieszkiwały liczne plemiona Bałtów, a wśród nich blisko spokrewnione z Prusami i Galindami PLEMIONA JAĆWINGÓW. Mroczne puszcze, przejrzyste jeziora, ogrom ryb i zwierza i tajemnicze bóstwa – to ich średniowieczny świat. Tereny te były tak urokliwe, że nad brzegiem rzeki Netty powstało w 1557 miasto Augustów, z bardzo romantyczną legendą związaną z jego powstaniem. Według niej, Augustów zawdzięcza swoje powstanie pierwszej schadzce Barbary Radziwiłłówny i Zygmunta II Augusta, dla upamiętnienia której król założył w jej miejscu miasto. Król uwielbiał pływać po okolicznych jeziorach, kosztować na łodziach pyszne jadło i trunki, słuchać popisów muzyków i podziwiać bajkową przyrodę. Jaćwingowie nie wymarli bezpotomnie. Wielu mieszkańców Augustowa, to potomkowie tych słynnych wojów. Odziedziczyli po nich umiłowanie natury, serdeczny stosunek do ludzi, wesołość i gościnność, a po czasach Zygmunta Augusta pozostała w nich romantyczność i zamiłowanie do piękna….

============================================================================================

Rzymianie mawiali, że do szczęścia „Ludzie potrzebują chleba i igrzysk„. Dlatego zapraszamy na….

REJSY EVENTOWE

Rejs Lodowy – na rejs statkiem „Jaćwież” lub którąś z naszych Karet Wodnych Zygmunta Augusta dostarczamy pyszne lody ze znanej i polecanej lodziarni „Augustowska Truskawka” (jagodowe, borówkowe, malinowe, truskawkowe, agrestowe), a do tego rewelacyjna kawa lub wyśmienite „szejki”

Rejs Piknikowy – na dowolny czas wypłynięcia zabierasz bliskie Ci osoby, bierzesz swój Kosz Piknikowy z własnym jedzeniem i napojami (również trunkami alkoholowymi). Możliwość zamówienia dla Was przez nas kwiatów, piwa i smakołyków, naszych słynnych lodów  z „Augustowskiej Truskawki”

Rejs VIP-owski – (stoły, obrusy, świece, piękna muzyka, kieliszki) – zabierasz kontrahentów Twojej firmy, osoby ważne dla Ciebie, którym chcesz sprawić przyjemność ekskluzywnym rejsem po malowniczych jeziorach augustowskich (możliwość wynajęcia skrzypaczki, wiolonczelistki i profesjonalnej obsługi kelnerskiej)

Rejs „Wakacyjne „Boat Party”– letnie rejsy  „Ibiza Style” z ibizowymi drinkami, z muzyką latynoamaerykańską, uczestnicy w strojach plażowych, tańce na pokładzie

Rejs Jubileuszowy– jubileusze, rocznice ślubu i inne ważne chwile

Wieczór Panieński lub Kawalerski – odlotowa zabawa na wodzie ze specjalnym programem i muzyką oraz akcesoriami – zabieracie swoje jadło i napitki rozweselające, skandujecie Pannie Młodej lub Panu Młodemu (przyszłej/przyszłemu) : – Kizamiza, kizamiza, lepszy Augustów niż Ibiza !!!

Zdjęcia Ślubne – Jaćwież & Kareta Wodna i augustowskie jeziora, jako tło do niezapomnianej sesji fotograficznej

Kinder Party – jubileuszowa impreza dla dzieci, z balonami, fontannami tortowymi – bardzo bezpieczny statek na imprezę dziecięcą !

Filmy i telenowele – statek jako miejsce akcji epizodów filmowych

Rejs z muzyką klasyczną – klimatyczny rejs z muzyką „na żywo” – skrzypce, flet lub gitara, wiolonczela

Rejs Zaręczynowy – z kwiatami i szampanem „- Oświadczył mi się na statku  w Augustowie pod Mostem Zakochanych!”

Statek Komisji Sędziowskiej– do wynajęcia do zabezpieczenia wszelkich imprez na wodzie, sędziowania, asekuracji

Uroczysta Kolacja – rejs z eleganckimi daniami cateringowymi, winem, świecami i nastrojową muzyką

Eko – Rejs – podziwianie natury malowniczych augustowskich jezior, obserwacja ptaków, muzykoterapia

Augustowskie Rejsy Wędkarskie – najcudniejsze w Polsce rejsy dla miłośników wędkarstwa! Cudne jeziora i lasy, katamarany z toaletą, wschody słońca. Wszelka pomoc we wszystkim! Zabierz Rodzinę i Przyjaciół!

Holowanie – masz awarię jachtu, statku? Zadzwoń! Chętnie pomożemy i pociągniemy do portu!

Rejs Magisterski – studia zakończone sukcesem! Świętuj szampańsko na wodzie z przyjaciółmi! Zaproś profesorów!

Impreza Integracyjna – zaproś pracowników na pokład Karety Wodnej. Wspólny rejs zbliża, zaprzyjaźnia i przełamuje bariery!

Akcje Charytatywne – „Co dajesz innym, wraca do Ciebie podwojone”. Chętnie pomożemy w dobrych działaniach na rzecz ludzi i nie tylko.  Możemy zaoferować darmowe rejsy, nagrody w konkursach itp.

Usługi promocyjne – w wielobarwny sposób możemy promować Twoją Firmę, otwarci jesteśmy na wymiany barterowe, zapraszamy do reklamy na dachu katamarana (7,5 x 2,5) i bokach (świetna widoczność z bulwarów augustowskich, oryginalny, ruchomy nośnik przyciągający uwagę potencjalnych Klientów, duża flaga Reklamodawcy za rufą Karety Wodnej)

Współpracujemy z prestiżowymi augustowskimi hotelami np. OFICERSKI YACHT CLUB, do którego możemy dowieźć Gości naszymi statkami  na plenerowe ognisko z pięknym widokiem na jezioro Białe, lub na eventową imprezę taneczną z pysznymi kulinariami. Z Hotelu tego możemy również zamówić dla Państwa wyśmienity catering na statek, który wynajmiecie.

===========================================================================

Informacje logistyczne: Wypływamy z przystani w Augustowie przy ul. Mostowa 40,  przy moście nad rzeką Netta. Możemy również po Gości podpłynąć do przybrzeżnego hotelu lub ośrodka wypoczynkowego. Ceny rejsów indywidualnych, pasażerskich na WWW.jacwiez.pl lub na tablicy w przystani. (Po uzgodnieniu Można wnosić i spożywać własne „napitki i jadło”.)  Na życzenie wystawiamy fakturę (prosimy o wcześniejsze poinformowanie). Eventy, szkolenia i imprezy specjalne – kontakt pod nr tel 570 39 39 39